Kształcimy w zawodach  

   

Dyżury nauczycieli


TERMINARZ SPOTKAŃ Z RODZICAMI
 
ROK SZKOLNY 2017/2018
 
od 02.10.2017 r.
Spotkania odbywają się w pokoju nauczycielskim

 

Nazwisko i imię
Czas spotkań z rodzicami
 
Bednarczyk Marcin
Wtorek 11.00-11.45
Behounek Zbigniew
Piątek 10.00-10.45
Bigos Bartłomiej
Poniedziałek 10.00-10.45
Bochnak Wojciech
Poniedziałek 11.50-12.35
Buczek Barbara
Poniedziałek 11.00-11.45
Budzyk Krzysztof
Środa 8.20-9.05
Ceglarz Paweł
Wtorek 12.40-13.25
Chlebek Stanisław
Czwartek 11.00-11.45
Chorąży Lesław
Poniedziałek 11.00-11.45
Cichorski Łukasz
-
Cypara Szczepan
Środa 8.20-9.05
Czechowska Ewa
poniedziałek 9.10-9.55
Domin Aleksandra
Środa 11.00-11.45
Domin Michał
Poniedziałek 10.00-10.45
Fudali Agnieszka
Poniedziałek 12.40-13.25
Gałecki Tomasz
Poniedziałek 9.10-9.55
Garalowski  Rafał
Czwartek 11.00-11.45
Gocał Anna
Poniedziałek 12.40-13.25
Horoszko Andrzej
Piątek 12.40-13.25
Horoszko Janusz
Poniedziałek 13.30-14.15
Jachymiak Monika
Środa 11.50-12.35
Jamrych Magdalena
środa            11.00-11.45
Janasz Marek
Wtorek 9.10-9.55
Jasionek Andrzej
Czwartek 10.45-11.45
Jurkowski Szymon
Poniedziałek 11.50-12.35
Kabała Tomasz
Poniedziałek 12.40-13.25
Kaczmarczyk Krystyna
Poniedziałek 13.30-14.15
Kalata Bogusław
Środa 12.40-13.25
Kępa Przemysław
Wtorek 9.10-9.55
Klag Marta
Środa 11.00-11.45
Klag Wiesław
Środa 11.00-11.45
Klempka Marta
Wtorek 12.40-13.25
Knapczyk Joanna
Czwartek 10.00-10.45
Kogut Małgorzata
Wtorek 8.20-9.05
Konopka Anna
Wtorek 11.00-11.45
Koperska Barbara
Czwartek 9.10-9.55
Kowalczyk Krzysztof-katecheta
Czwartek 9.10-9.55
Kozieł Katarzyna
Poniedziałek 11.50-12.35
Kubik Magdalena
Piątek 10.00-10.45
Kumela Artur
Środa 11.00-11.45
Kuśnierz Monika
Poniedziałek 12.40-13.25
Marszałek Magdalena
Środa 11.00-11.45
Micherdziński Marek
Poniedziałek 9.10-9.55
Mrózek Grzegorz
Czwartek 10.00-10.45
Mrugała Jakub
Poniedziałek 10.00-10.45
Mrugała Krzysztof
Poniedziałek 9.10-9.55
Niemczyk Wojciech
Środa 12.40-13.25
Niewiedział Mirosław
Czwartek 11.50-12.35
Nowak Adam
Piątek 11.00-11.45
Nowak Anna
Wtorek 11.50-12.35
Pacholska – Łapsa Teresa
Poniedziałek 11.00-11.45
Piątek Edyta
Wtorek 9.10-9.55
Pietrzak Dawid
Czwartek 11.00-11.45
Pióro Agnieszka
Wtorek 8.20-9.05
Ruchała Tomasz
Środa 10.00-10.45
Sabała-Sroka Edyta
Wtorek 10.00-10.45
Sawina Zdzisława
Środa 9.10-9.55
Sięka Andrzej
Wtorek  8.20-9.05
Sikora Jakub
Poniedziałek 15.05-15.30
Skuta Andrzej
Poniedziałek 11.50-12.35
Słaboń Katarzyna
Piątek 11.50-12.35
Soliwoda Jan
Czwartek 11.50-12.35
Sproch Piotr
Poniedziałek 11.00-11.45
Stanek Alicja
Poniedziałek 11.50-12.35
Stanek Marek
Poniedziałek 11.00-11.45
Starmach Grzegorz
Wtorek 10.00-10.45
Stolarz Monika
Poniedziałek 11.50-12.35
Szałwia Krzysztof
Środa 13.30-14.15
Szymusiak Agnieszka
Czwartek 9.10-9.55
Szymusiak Paweł
Środa 12.40-13.25
Śmiałkowski Michał
Środa 8.20-9.05
Świerczek Stanisława
Poniedziałek 10.00-10.45
Trojan Krzysztof
Piątek 9.10-9.55
Wasielewska Katarzyna
Środa 10.00-10.45
Wolski Tomasz
Poniedziałek 10.00-10.45
Zarycka – Gromala Barbara
Wtorek 10.00-10.45
Ziemka Wiktor
Wtorek 8.20-9.05
Zych-Żmuda Agnieszka
Poniedziałek 9.10-9.55
 
 
   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl