Kształcimy w zawodach

AWANS DRUŻYNY z METALKI

18.12.2017 r. odbyła się Licealiada Ośrodka Nowy Targ w piłce ręcznej dziewcząt. Do turnieju zgłosiło się siedem drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup. Grupę pierwszą utworzyły drużyny: LO nr 2, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, Prywatne Liceum o Profilu Wojskowym oraz reprezentacja ZSTiP. W grupie drugiej spotkały się drużyny: I LO w Nowym Targu, Zespół Szkół Ekonomicznych oraz reprezentacja Sokoła.

Nasze zdeterminowane dziewczyny, w każdym ze spotkań zajęły pierwsze miejsce w swojej grupie i dzięki temu zagrały w finale turnieju, ze świetnie spisującą się tego dnia drużyną I LO.

Mecz finałowy nie zawiódł swoim poziomem i dostarczył dużych emocji publiczności a starcie, w dramatycznych okolicznościach, wygrała minimalnie drużyna I LO wynikiem 5-4.

Nasza drużyna zajęła 2 miejsce w zawodach i wywalczyła awans na zawody powiatowe, które odbędą się 5 lutego 2018 r.

Znajdz nas na Facebook

© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl