Kształcimy w zawodach  

   

TRZECI ROK Z RZĘDU

Metalka Mistrzem Województwa Małopolskiego

8.12.2017 r. w Arenie ZSTiP w Nowym Targu odbyły się zawody o Mistrzostwo Województwa Małopolskiego  w unihokeju chłopców. Do turnieju przystąpiły trzy drużyny, Mistrzowie swoich Powiatów: Powiatowy Zespół Szkół w Muszynie, Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu oraz reprezentacja ZSTiP w składzie: Dominik Filip, Hrapkowicz Łukasz, Kołodziejczyk Łukasz, Komperda Wojciech, Nitka Kacper, Obrochta Krzysztof, Olchawski Bartosz, Słowakiewicz Jakub, Szkaradek Damian, Trzebunia Bartłomiej, Widurski Daniel,Worwa Dominik.

Zespoły zagrały systemem każdy z każdym 2x15 minut.

W pierwszym meczu nasza drużyna zagrała z Nowym Sączem i pokonała rówieśników z Nowego Sącza 12-1. W kolejnym spotkaniu przyszło nam skrzyżować kije z drużyną z Muszyny. Widowisko nie było tak jednostronne, jak może na to wskazywać wynik, ponieważ drużyna z Myszyny prezentowała wyższy poziom niż Nowy Sącz. Nasza drużyna wypunktowała przeciwników 7-1 i została Mistrzem Małopolski uzyskując tym samym awans na Mistrzostwa Polski w Elblągu. Gratulujemy!!!

W meczu o drugie miejsce w województwie wygrała Muszyna. Wyniki spotkań Metalki:
- ZSTiP - ZSE-M Nowy Sącz 12-1, strzelcy: Jakub Słowakiewicz 4, Bartosz Olchawski 2 Krzysztof Obrochta 2,  Daniel Widurski, Kacper Nitka, Dominik Worwa i Łukasz Hrapkowicz (po jednej);

- ZSTiP - PZS Muszyna 7-1, strzelcy: Bartosz Olchawski 3, Daniel Widurski 2, Bartłomiej Trzebunia i Krzysztof Obrochta (po jednej).

   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl