Kształcimy w zawodach  

   

Świadkowie wolności

Koncert "Świadek Wolności" odbył się w MOK-u  20 grudnia 2017 roku. Zgromadzili się na nim uczniowie wszystkich nowotarskich szkół średnich. Organizatorem wydarzenia był Ruch Światło-Życie, znany nam pod nazwą "Oaza". 

Koncert niósł przesłanie - tworzymy Nową kulturę - kulturę wzajemnego szacunku i życia bez nałogów. Na scenie pojawili się m.in. Zespół New Life'm z Agnieszką Musiał, Agnieszka Cudzich, Adam Krylik, Full Power Spirit, Chór Jednego Serca Jednego Ducha, Paulina Guzik, Dariusz Kowalski, Aleksander Kłak.

Dziękujemy wszystkim uczniom z Metalki, którzy uczestniczyli w koncercie.

Galeria

   
   

Znajdz nas na Facebook  

   
   
   
© ZSTiP, ul. Wojska Polskiego 9, 34-400 Nowy Targ, tel.(18) 266 31 04, fax (18) 266 56 31, e-mail: zst@nowotarski.pl