Zajęcia pozalekcyjne
w roku szkolnym 2016/2017
Nazwisko i imię |
Przydział czynności
|
Arendarczyk Małgorzata | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 ZSZ |
Bednarczyk Marcin | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum i kl. 3 ZSZ |
Behounek Zbigniew | SKS – piłka nożna, tenis stołowy |
Bigos Bartłomiej | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - technikum, ZSZ |
Bochnak Wojciech | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1,2,3 technikum |
Buczek Barbara | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - kl.3 i 4 technikum |
Budzyk Krzysztof | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum, kl. 3 ZSZ |
Buźniak Sławomir | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 technikum |
Ceglarz Paweł | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 3 ZSZ |
Chlebek Stanisław | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 technikum, 3 ZSZ |
Cichorski Łukasz | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 i 4 technikum |
Cypara Szczepan | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze technikum, ZSZ |
Czechowska Ewa | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1, 2, technikum |
Domin Aleksandra | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2, 4 technikum |
Domin Michał | SKS – narciarstwo , unihokej |
Dziubek Anna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 ZSZ |
Fudali Agnieszka | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 3 technikum |
Gałecki Tomasz | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum |
Garalowski Rafał | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 3 technikum |
Gocał Anna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2, 3 technikum |
Horoszko Andrzej | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum |
Horoszko Janusz | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze technikum |
Iżyk Łukasz | Zajęcia korekcyjno - kompensacyjne |
Jachymiak Monika | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze technikum, ZSZ |
Jamrych Magdalena | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum i kl.2 ZSZ |
Janasz Marek | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.3, 4 technikum |
Jasionek Andrzej | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 technikum i kl.3 ZSZ |
Jurkowski Szymon | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 ZSZ |
Kabała Tomasz | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2,3 technikum |
Kalata Bogusław | Piłka ręczna chłopców, piłka siatkowa dziewcząt, unihokej, piłka nożna halowa - amatorska liga |
Kępa Przemysław | Rekreacja rowerowa – technikum, ZSZ |
Klag Marta | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1,2 technikum |
Klag Wiesław | Piłka nożna chłopców technikum, ZSZ |
Klempka Marta | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 technikum |
Knapczyk Joanna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2, 4 technikum |
Kogut Małgorzata | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum, kl. 1 ZSZ |
Konopka Anna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 4 technikum |
Koperska Barbara | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 4 technikum |
Kozieł Katarzyna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum, kl. 1, 2 ZSZ |
Kowalczyk Krzysztof | Zajęcia rozwijające dla technikum, ZSZ |
Kubik Magdalena | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 4 technikum |
Kumela Artur | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 2 technikum |
Kuśnierz Monika | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 technikum i kl. 3 ZSZ |
Leśnicka Magdalena | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 3 technikum |
Marszałek Magdalena | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1i 2 ZSZ |
Micherdziński Marek | Zajęcia dla wolontariuszy - projekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia” |
Misiur Tomasz | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 technikum |
Mrózek Grzegorz | SKS piłka nożna, piłka ręczna |
Mrugała Jakub | Szkolny zespół wokalny |
Mrugała Krzysztof | SKS – piłka siatkowa, siłownia, MTB dla uczniów technikum i ZSZ |
Niemczyk Wojciech | SKS –piłka koszykowa, biegi |
Niewiedział Mirosław | Konkurs biblijny |
Nowak Adam | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 4 technikum |
Nowak Anna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 3 ZSZ |
Pacholska - Łapsa Teresa | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 i 4 technikum |
Piątek Edyta | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 3 technikum |
Pietrzak Dawid | SKS – kolarstwo , snowboard |
Pióro Agnieszka | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 4 technikum |
Ruchała Tomasz | Zajęcia rozwijające dla technikum, ZSZ |
Sawina Zdzisława | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze technikum, ZSZ |
Sabała-Sroka Edyta | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 3 technikum, kl. 3 ZSZ |
Sięka Andrzej | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 i 4 technikum |
Sikora Jakub | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 4 technikum |
Skuta Andrzej | SKS narciarstwo alpejskie i biegowe |
Słaboń Katarzyna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 i 4 technikum |
Soliwoda Jan | Kółko szachowe |
Sproch Piotr | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - technikum, ZSZ |
Stanek Alicja | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze - kl. 1 i 4 technikum |
Stanek Marek | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze ZSZ |
Stanek Anna | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze technikum, ZSZ |
Starmach Grzegorz | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 3 technikum |
Stolarz Monika | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 2 technikum |
Szałwia Krzysztof | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2 technikum i 2 ZSZ |
Szymusiak Paweł | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1 i 2 technikum, 1 ZSZ |
Trojan Krzysztof | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3 technikum |
Wasielewska Katarzyna | SKS - Zajęcia ogólnorozwojowe, lekka atletyka |
Wilczek Barbara | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne ZSZ |
Wolski Tomasz | SKS tenis stołowy |
Ziarko Edyta | Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne technikum |
Ziemka Wiktor | Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze ZSZ , kl. 3 technikum |
Zych- Żmuda Agnieszka | SKS aerobic , piłka kosz ykowa |